مقالات

کاتالوگ برج خنک کننده

کاتالوگ برج خنک کننده دفترچه ای است که شامل شرح کارکرد برج خنک کننده ، جدول مشخصات فنی برج خنک کننده ، شرح قطعات و اجزاء برج خنک کننده ، نمودار تعیین ظرفیت برج خنک کننده و رزومه پروژه های برج خنک کننده می باشد. در کاتالوگ برج خنک کننده در قسمت شرح کارکرد برج خنک کننده به توضیح مکانیزم کارکرد برج خنک کننده پرداخته می شود ، در قسمت جدول مشخصات فنی به جزئیات فنی برج خنک کننده اشاره می شود ، در قسمت قطعات و اجزاء با درج شکل شماتیک تمامی اجزاء از روی شکل با نام نشان داده می شود و در نمودار تعیین ظرفیت نیز روش تعیین ظرفیت اشاره شده و در نهایت پروژه های معرفی شده آورده می شود.

 

قسمت های یک کاتالوگ برج خنک کننده

 

شرح کارکرد برج خنک کننده

در این قسمت از کاتالوگ برج خنک کننده نحوه عملکرد برج خنک کن و تقسیم بندی آن شرح داده می شود. ( رجوع به توضیحات ویکی پدیا برج خنک کننده )

 

جدول مشخصات فنی

در این قسمت از کاتالوگ مشخصات فنی برج خنک کن از قبیل : مقدار دبی ، قدرت و دور الکتروموتور برج خنک کننده ، قطر و جنس فن برج خنک کننده ، ابعاد دستگاه ، وزن برج خنک کننده خالی و پر ، اتصالات برج خنک کن و در نهایت میزان صدای برج خنک کننده ارائه گردیده است.

 

کاتالوگ برج خنک کننده
کاتالوگ برج خنک کننده

کاتالوگ برج خنک کننده دفترچه ای شامل مجموعه اطلاعات و مشخصات فنی برج خنک کننده می باشد.

 

شرح قطعات و اجزاء برج خنک کننده

در این قسمت از کاتالوگ با نشان دادن شکل شماتیک از برج خنک کننده اسکلت برج خنک کننده به همراه تمامی قطعات اصلی با ذکر نام آن ها و محل قرارگیری اشاره شده است.

نمودار تعیین ظرفیت

در این قسمت از کاتالوگ برج خنک کننده قسمت نمودار تعیین ظرفیت با استفاده از پارامتر های موثر در طراحی برج خنک کننده می توان به تعیین ظرفیت برج خنک کننده پرداخت و مدل آن را مشخص کرد.

رزومه برج خنک کننده

در این قسمت از کاتالوگ برج خنک کننده به رزومه برج خنک کننده نیز به پروژه های اجرا شده برج خنک کننده اشاره شده است.

 

جهت مطالعه بیشتر می توانید به ” تاریخچه برج خنک کننده ” و ” برج خنک کننده کوره القایی ” مراجعه فرمایید.